Teenused korteriühistutele

Kui teie korterelamu vajab suuremaid või väiksemaid remondi- või renoveerimistöid, olete tulnud õigesse kohta. Oleme üks esimestest ettevõtetest, kes just korteriühistutele ehitus- ja remonditöid teinud on.

Kui teie elamu vajab soojustamist, katus parandamist, või tahate, et trepikojad kenad välja näeksid, võtke meiega kindlasti ühendust!

Aitame teid järgmistes töödes:

Fassaadide soojustus (värvimine, remont, renoveerimine) – tehtud tööd
Trepikodade remont (värvimine, remont, renoveerimine) –
tehtud tööd
Santehnilised tööd (torud, kanalisatsioon, püstikud/püstakud)
Katusetööd, katuse soojustus, katuse ehitus –
tehtud tööd

Usalda kogemust!

Suhtlemine korteriühistuga ja tööde tähtajad

Tellimuse saamisel vaatame objekti üle, vajadusel anname konsultatsiooni ja soovitusi. Esitame oma hinnapakkumise ja teostame töö vastavalt kokkulepitud ajakavale.

Näiteks viiekorruselise tüüpmaja trepikoja remont võtab aega alates kahest nädalast, nelja trepikojaga viiekorruselise elumaja fassaaditööd kestavad alates 2,5 kuust.

Anname oma töödele ka garantii, fassaadide puhul on see reeglina 2 aastat. Eraldi võib lepida kokku kuni 5-aastase garantii ajast.

Üks rahulolevaid korteriühistuid, kellele hiljuti tegime fassaadi, katust, varikatused ja rõdud, on korteriühistu Kadaka 159. Vaata sellest siin.

Kasutatav tehnoloogia

Eri tööde teostamisel kasutasime ka koostööpartnerite abi, näiteks 3D Metall OÜ, AIA AS, Toode AS.

Materjalide valikul lähtume eelkõige kvaliteedist, enam kasutame järgmisi kaubamärke: Caparol, Sakret, Knauf, Ceresit, Atlas, Penoseal, Vivacolor, Riia Lakid ja Värvid jne.

Kasulik teada

-Tellige võimalusel kõik kaasnevad tööd korraga. Eraldi tellides tuleb kallim. Link.
-Tellige mitu erinevat tööd ühelt suuremalt firmalt nagu Karso Ehitus. Kui näiteks üks teeb katust ja teine fassaadi soojustust, võivad puutepunktid olla ebameeldivad. Kui Tellija on ise peatöövõtja, peab ta lahendama esile kerkivaid probleeme ja kandma ka materiaalset vastutust.