Teie ainus õige valik

Ehitusfirma valikul  tekib igal Tellijal küsimus: „saan ma  usaldada seda firmat?“. Kuidas saaks kontrollida ehitajaid ja vähendada oma riske, teavad paljud. Kuigi tavaliselt kontroll piirdub sellega, milliseid objekte firma on teostanud ja kas firmal on võlad. Ei tasu alahinnata ka muid tegureid- finants tugevus, vanus, ehk kogemus, järjesuutlikkus, arendamise väljavaade jne.
          Hiljuti ehitusbuumi eufoorias moodustatud firmad, miinimum osakapitaliga, tõesti suudavad mõnda aega olla turul. Aga nii kaua, kui ei juhtu force-majour või juhtimis- või investeerimis viga. Selle vaatenurga alt tasub küsida endalt: „kui suur on firma vastutus meie ees, kui peaks midagi minema valetsti?“ Kui analüüsida ehitusfirmasid, kes tegelevad KÜ valdkonnas, selgub, et lõviosa nendest omavad osakapitaliks vaid miinimumi, nõutud 40 000 krooni. See ongi ettevõtte omaniku vastutus kreditooride ees. Asutamisaeg on ka suuremal osal just buumiajast, ehk 2006-2008 aastal. On ka uuemaid firmasid. Siit tekib kaks küsimust: (1) kas firma omanik on asutanud esimese firma? Siis kindlasti tal ei ole piisavalt kogemusi. (2) Või kui ei ole esimene, siis mis juhtus eelmistega? Ja siis tekib kohe rida küsimusi: „miks siis vana ettevõte on kinni pandud või müüdud? Äkki on akkumuleeritud piisavalt negatiivset infot firmast? Äkki ta on pankrotis? Kui jah, siis mis on pankrotini viinud? Kui palju koostööpartnereid või töölisi on jäetud ilma rahata? Kui palju kliente on kaotanud garantiiõiguse?” Kas Teie soovite ka riskida oma garantiiõigusega? Kindlasti mitte!
          Mida tasub kontrollida veel? Tingimata inimesi, kes on firma taga. On olukordi, kui omanikud ja/või juhatuse liikmed teades, et KÜ-d kontrollivad ehitusfirmasid, teevad kõik võimalik, et firma oleks puhas, aga ise, kui eraisikud, on võlgades.
          28.02. on meie firma sünnipäev. Meie firma on juba 8 aastat vana! Oleme otsustanud kinkida kõigile meie olemasolevatele ja tulevastele klientidele kindlustunde. Meie suurendasime oma osakapital 300 000 krooni võrra, kuni 370 000! Nii, et peale kõrge kvaliteedi, lühikeste tähtaegade, rõõmsate  emotsioonide  tellitud ja saadud töödest, pakume nüüd ka kindlustunnet, et olete teinud absoluutselt õiget valiku, sõlmides töövõtulepingu Karso Ehitus OÜ’ga. Vaata B-kaart siit, sisestades nime lahtrisse “Karso Ehitus”.

Valides oma partneriks Karso Ehituse – saate kindluse ja kvaliteedi pikaks ajaks!